+370 604 15255
info@fabiride.com 

Technikos g. 7,
Kaunas

I-V 11:00 - 19:00
 VI  11:00 - 15:00

  • 9 sausio, 2023
  • No Comments

Kaip teisingai reikėtų prižiūrėti elektrinį paspirtuką?

Teisingas baterijos įkrovimas yra esminis veiksnys ilgo ir efektyvaus paspirtuko veikimo užtikrinimui. Labai svarbu laiku ir užtektinai pripūsti padangas bei tinkamai įkrauti akumuliatorių. Kiekvienas elektrinis paspirtukas turi skirtingus akumuliatorius su skirtinga talpa, atiduodama galia ir įtampa, todėl yra svarbu naudoti tinkamą įkroviklį, kuris nebus nei per silpnas, nei per galingas. 

Be to, svarbu kontroliuoti baterijos iškrovimo lygį. Rekomenduojame išvengti visiško baterijos išsikrovimo, nes tai gali sutrumpinti baterijos tarnavimo laikotarpį. Na, o jei taip atsitiko, jog išvažinėjote ir nusodinote bateriją pilnai – venkite palikti paspirtuką su iškrauta baterija, nes tai pakenks baterijai ir sutrumpinti jos tarnavimo laiką. Optimalus būdas yra įkrauti bateriją, kai jos iškrovimo lygis pasiekia apie 20-30%.

escooter

Saugojimas:

Jei ketinate ilgam laikui nenaudoti paspirtuko, siekiant užtikrinti baterijos ilgaamžiškumą būtina tinkamai saugoti ir paruošti bateriją. Rekomenduojame laikyti paspirtuką sausoje ir švarioje vietoje, kur temperatūra yra normalioje riboje. Vengti tiesioginių saulės spindulių, drėgmės. Bateriją palikti įkrauta ~ 80%. Esant galimybei rekomenduojame bent kartą į menesį įjungti paspirtuką “sužadinti” – prasukti variklį, užkrauti iki 80% ir vėl saugiai galite palikti stovėti.

Priežiūra ir techninė būklė:

Periodiškai tikrinkite paspirtuko būklę ir atlikite reikiamas technines patikras. Pasitikrinkite stabdžių veikimą, padangų slėgį ir būklę, elektros jungtis (jei tokių yra išorėje) ir kitus svarbius komponentus. Jei pastebite pažeidimus arba neatitikimus, kreipkitės į kvalifikuotus FabiRide technikos specialistus, kad galėtumėme atlikti remontą ar būtinus pakeitimus.

Naudojimo aplinka:

Rinkitės tinkamą aplinką ir keliauti saugiai. Laikykitės eismo taisyklių ir vairuokite atsakingai. Venkite ekstremalių sąlygų, tokiose kaip intensyvus lietus, sniegas arba slidūs kelio paviršiai. Taip pat svarbu išvengti avarinių situacijų, smūgių arba įbrėžimų, kurie gali pakenkti paspirtuko rėmui arba baterijai.

Išvada:

Teisinga elektrinio paspirtuko priežiūra yra svarbi norint užtikrinti ilgą ir efektyvų jo veikimą. Laikykitės nurodymų dėl įkrovimo ir iškrovimo, tinkamai saugokite paspirtuką, reguliariai tikrinkite jo būklę ir naudokite jį tinkamose sąlygose. Atminkite, kad tinkamai prižiūrimas paspirtukas ne tik tarnaus ilgiau, bet ir užtikrins saugias bei malones kelionių patirtis.

All search results